Kwalifikacje

Certyfikaty.

Certyfikaty i zezwolenia w obrocie gospodarczym podnoszą wymagania stawiane określonym grupom przedsiębiorców a zarazem gwarantują wyższy stopień profesjonalizmu i bezpieczeństwa w obrocie gospodarczym.
Niczym inny jest Certyfikat Kompetencji w transporcie drogowym. Dzieli się on na certyfikat w transporcie osób oraz certyfikat w transporcie rzeczy.
Więcej informacji na temat jaki zakres wiedzy obejmuje certyfikat kompetencji znajdziecie Państwo na stronie Instytutu Transportu Drogowego pod adresem:
https://www.its.waw.pl/9853,pl,Zakres-wymaganej-wiedzy.html
Nasza firma świadcząc usługi przewozowe osób sprostała stawianym wymaganiom i otrzymała poprzez egzamin państwowy certyfikat w zakresie transportu osób. Na mocy wydanego certyfikatu świadczymy nasze usługi w sposób oficjalny. Przewozy są świadczone w sposób profesjonalny w obszarze bezpieczeństwa, komfortu i uczciwej konkurencji.

Poniżej prezentujemy Certyfikat kompetencji zawodowych oraz Licencję na przewóz osób.

     

Licencja na przewóz samochodem do 9 osób.

Drugim krokiem niezbędnym do wykonywania usług transportowych osób jest otrzymanie licencji na przewóz osób od starostwa powiatowego. Licencja jest wydana na różny okres czasu, dopuszczalną ilość przewożonych osób oraz na różną flotę pojazdów.
Posiadana przez firmę Empatia Sp. z o.o. licencja na transport osób pozwala przewozić do 9 osób samochodami typu BUS. W naszej ofercie świadczymy oczywiście usługi transportowe od 1 do 9 osób wraz z bagażem.
Dysponujemy komfortowym, klimatyzowanym samochodem z możliwością transportu:
- dzieci do lat 12 w fotelikach samochodowych,
- młodzieży,
- studentów,
- osób niepełnosprawnych,
- wielu innych grup społecznych i zawodowych.
Oferujemy również transport na stoki narciarskie, transport rowerów na wycieczki górskie, ogniska firmowe i wiele innych aktywności.

Zakres proponowanych tras i ceny usług znajdą Państwo w osobnej zakładce.


Tagi: Licencjowany przewóz osób. Certyfikat kompetencji, zezwolenia w transporcie osób, zaufany transport, profesjonalny kierowca