O Nas

Serdecznie witamy !

 

Przedstawiając się chętnie przybliżymy Państwu któtki rys naszej firmy. Jesteśmy małą ale już działającą kilka lat firmą. Mając wystarczające doświadczenie w kontaktach z ludźmi cenimy sobie przede wszystkim zadowolenie klienta, na które składa się naszym zdaniem komfort, rzetelność i miła atmosfera.

Dlatego wierzymy że nasze działania przysporzą Państwu wiele pozytywnych wrażeń a czas spędzony z nami zaliczą do udanych.
 

Jak i gdzie działamy ?

Działamy przede wszystkim na terenie południa Polski, w Czeskiej Republice i na Słowacji, jednak nie stawiamy sobie ograniczeń i będziemy wsłuchiwać się w Państwa potrzeby. Siedziba firmy mieści się w Cieszynie.

Obecnie dysponujemy dwoma samochodami 9-cio osobowymi Renault Trafic. Na potwierdzenie naszych kompetencji na stronie internetowej zaprezentowane są dokumenty, takie jak otrzymanie certyfikatu kompetencji zawodowych na transport krajowy samochodami konstrukcyjnie przeznaczonymi do transportu osób oraz licencję na krajowy transport osób.

Jak Państwo widzicie staramy się by wszystkie działania w naszej firmie był jak najbardziej profesjonalne oraz zgodne z obowiązującym prawem.

Zadzwońcie już dzisiaj i przekonajcie się że ten opis to nie tylko reklama ...

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego i za pośrednictwem mediów społecznościowych.


Tagi: Transport osób, tani transport busaimi, bus 9 osobowy, wynajem busa Cieszyn, transport Cieszyn, transport osób z miast Cieszyn, Skoczów, Wisła, Ustroń